Niedziela, 23 listopada 2014, data aktualizacji serwisu: 20.11.2014
Komenda Miejska Policji w Białymstoku
strona główna
Menu przedmiotowe
bip
bip
bip
Serwis odwiedziło:
343.658 osób

Kierownictwo

i
Strona znajduje się w archiwum.
Data publikacji : 12.01.2011

Kierownictwo Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku

Podstawowe informacje na temat Kierownictwa służbowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku przygotowane przez Wydział Prezydialny, Kadr i Doskonalenia Zawodowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku:



KOMENDANT MIEJSKI POLICJI W BIAŁYMSTOKU

inspektor Andrzej Łapiński

  • Komendant Miejski Policji w Białymstoku od 07.10.2013 r.
  • Komendant Powiatowy Policji w Mońkach od 03.07.2012 r.
  • Naczelnik Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Kryminalnej Zarządu w Białymstoku CBŚ KGP od 01.04.2006 r. 
  • Naczelnik Wydziału Wywiadu Kryminalnego CBŚ KGP od 01.11.2005 r.
  • Naczelnik Wydziału VIII w Warszawie CBŚ KGP od 01.08.2005 r.
  • ekspert Zespołu B Zarządu IX w Białymstoku CBŚ KGP od 01.10.2003 r.
  • specjalista Wydziału IX w Białymstoku CBŚ KGP od 01.07.2000 r.
  • starszy asystent Wydziału IX w Białymstoku CBŚ KGP od 15.04.2000 r.
  • młodszy specjalista Sekcji I ds. Bandytyzmu Wydziału Kryminalnego KRP w Białymstoku od 16.12.1996 r.
  • starszy asystent Wydziału Kryminalnego KRP w Białymstoku od 29.06.1996 r.
  • słuchacz WSPol w Szczytnie od 16.09.1992 r.
  • aplikant Kompanii Patrolowej KRP Białystok  01.09.1992 r.
  • Służbę w Policji pełni od dnia 16.05.1992 r.
  • odznaczony: Srebrna odznaka „Zasłużony Policjant” – 2001 r., BKZ – 2003 r. , Złota odznaka „Zasłużony Policjant” – 2004 r., Srebrny Medal „Za Zasługi dla Pożarnictwa” – 2012 r., Brązowa odznaka honorowa "Podlaski Krzyż Floriański" - 2013r.
  • jest magistrem prawa, absolwentem Uniwersytetu w Białymstoku
  • urodził się w 1972 roku w Łapach

 

I ZASTĘPCA KOMENDANTA MIEJSKIEGO POLICJI W BIAŁYMSTOKU

 młodszy inspektor Daniel Kołnierowicz

  • I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Białymstoku od 22.06.2009 r.
  • Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku od 25.02.2009 r.   
  • Naczelnik Sekcji Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku  od 16.IV 2005 r.
  • Zastępca Naczelnika Sekcji Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku od 18.XII.2000 r.
  • W Policji od  30.09.1995 r.
  • odznaczony: Brązowy Medal „Za zasługi dla pożarnictwa”  w 2003 r., Brązowa Odznaką „Zasłużony Policjant” w  2008 r.
  • ukończył  Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego
  • jest magistrem prawa - Uni
  • urodził się w 1975 r. w Białymstoku

 

ZASTĘPCA KOMENDANTA MIEJSKIEGO POLICJI W BIAŁYMSTOKU

młodszy inspektor  Wojciech Macutkiewicz

  • Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Białymstoku od 18.01.2012 r.
  • I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Mońkach od 01.01.2007 r.
  • Zastępca Komendanta Komisariatu II Policji w Białymstoku od 2004r.
  • Komendant Komisariatu V Policji w Białymstoku od 2003r.
  • Zastępca Komendanta Komisariatu IV Policji w Białymstoku od 2002r.
  • Sekcja Dochodzeniowo – Śledcza Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku od 1997 r.
  • Służbę w Policji rozpoczął w 1993r
  • Jest magistrem administracji – Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie
  • Absolwent Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.,
  • urodził się w 1974 r. w Sokółce.

 

 

 

 

 

Data publikacji : 12.01.2011

Data modyfikacji : 22.11.2013
Autor : Irena Korowaj
Opublikowane przez : Marcin Szamreto
KMP w Białymstoku
Statystyka strony: 11009 wizyt
WYBIERZ SZEROKOŚĆ STRONY :
WAI
Wersja PDA